Rozumieme vasim financiam

Novinka

1. Ročník BRAINVEST Poker Tournament

08. 11. 2007

1. Ročník BRAINVEST Poker Tournament

V uliciach starého mesta, v priestoroch útulného podniku Downtown, sa zišli koncom roka partneri investičnej a poradenskej spoločnosti BRAINVEST.

Partneri zo slovenských ale aj zahraničných bánk, leasingových spoločností, dodávatelia ale aj iní hostia sa pri skvelom džeze rozhodli zhodnotiť predchádzajúci rok spolupráce.

Vynikajúca hudba, skvelý catering, príjemná obsluha dotvárali atmosféru tohto úvodného ročníka.

Dlhodobá spolupráca, ktorá spája všetkých zúčastnených už niekoľko rokov, umožnila povzniesť toto stretnutie na vyššiu úroveň a zavŕšiť večer s pocitom solidarity.

Pri pokrových stoloch, na ktorých sa rozpútali súboje vášní každého hráča bola charitatívnosť celého podujatia iba príjemnou sviečkou na torte.

Celý výťažok s dobrovoľnej zbierky vo výške 33.500,– Sk bol odovzdaný oddeleniu Detskej onkologickej kliniky na Kramároch.

Späť
popis
01. 06. 2009

P&FAKTORING

Developerská spoločnosť P&FAKTORING, s.r.o. rozšírila využívanie služieb BRAINVEST, s.r.o. v oblasti poskytovania ekonomického a účtovného poradenstva, ako novej súčasti portfólia našich služieb.

popis
09. 04. 2009

Projekt sunnyhome

Spoločnosť sunnyhome, s.r.o., nás oslovila participovať na realizácii projektu výstavby apartmánového domu v rekreačnej lokalite Turčianske Teplice.

popis
29. 01. 2009

Leo Reality Group, s.r.o

Spoločnosť Leo Reality Group, s.r.o, využíva finančný servis spoločnosti BRAINVEST, s.r.o. tzv. "Client Bank Management".

popis
01. 08. 2008

Nový web

BRAINVEST oslovil renomovanú slovenskú spoločnosť YOHAKU za účelom skvalitniť svoju prezentáciu na internete.

popis
04. 03. 2008

Projekt Vlčkova

Spoločnosť RC Entertainment, a.s. realizuje projekt rekonštrukcie mestskej vily v Bratislave Palisádoch. BRAINVEST bude finančným poradcom pri výbere finančného partnera projektu.

popis
04. 02. 2008

Podpora liečenia detskej onkológie

Spoločnosť BRAINVEST odovzdala výťažok z 1. Ročníka BRAINVEST Poker Tournamentu na oddelení Detskej onkologickej kliniky na Kramároch.

popis
05. 12. 2007

Projekt Úprkova

V lokalite „Horský park“ vyrastie súbor luxusného bývania. 35 apartmánov začne budovať spoločnosť P&FACTORING, s.r.o..

popis
10. 11. 2007

CARAT DISTILLERY a AB Cosmetics naši klienti

CARAT DISTILLERY, spol. s r. o. a AB Cosmetics, s.r.o. využívajú naše služby Skupina významných slovenských výrobcov alkoholických nápojov a kozmetiky sa pri svojej expanzii bude spoliehať na služby odborníkov z BRAINVEST.

popis
08. 11. 2007

1. Ročník BRAINVEST Poker Tournament

V priestoroch útulného podniku Downtown v uliciach starého mesta sa zišli naši partneri z bánk, leasingových spoločností ako aj dodávatelia a iní hostia, aby sme pri skvelom jazze mohli zhodnotiť predchádzajúci rok.

popis
01. 04. 2007

BRAINVEST preberá zodpovednosť za rozbeh **** Hotela Empire v Trnave

Proces prípravy a realizácie nábehovej fázy novootvoreného štvorviezdičkového hotela v Trnave bude riadiť BRAINVEST osobou svojho konateľa.

popis
15. 01. 2007

BRAINVEST dokončil výstavbu projektu - Tenisové centrum Trnava

V Trnave bol úspešne skolaudovaná nová dominanta mesta.